Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.240
Всего голосов :
766
Дней в рейтинге :
3189
Комментариев :
1
Мозговий Микола

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Микола Мозговий
Микола Петрович народився 1 вересня 1947 року в с.Сарнів Хмельницької області. У 1969 році поступив до Харківського юридичного інституту, який закінчив в 1973р. З 1971 по 1973 рік паралельно навчався у Республіканській студії естрадно-циркового мистецтва у м. Києві.
По закінченню студії був прийнятий на роботу в якості соліста-вокаліста Укрконцерту. За час творчої роботи отримав звання лауреата Республіканських, Всесоюзних, Міжнародних конкурсів . Закінчив Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського, професійний співак, композитор, написав чимало пісень, віршів, які стали популярними. За творчу працю був удостоєний почесного звання «Заслужений артист України» (1985).

1971 - 1994 - соліст Укрконцерту.

У 1993 році за великий особистий вклад у розвиток і збагачення української культури, високу професійну майстерність Мозгового М.П. було удостоєно звання «Народний артист України».

З 1993 року Мозговий М.П. очолює Український мистецький фонд імені В.Івасюка. Є засновником і незмінним головою журі двох Міжнародних телевізійних фестивалів: „Пісня буде поміж нас" імені Володимира Івасюка(м. Чернівці) та „Море друзів" (м. Ялта), в рамках яких проводяться конкурси молодих виконавців сучасної естрадної пісні. Завдяки високому професійному рівню цих конкурсів українська пісня поширюється по країнах світу, а молоді українські артисти продовжують високі традиції національної естради. Більш детальну інформацію, ви зможете знайти на офіційному сайті: www.more-druziv.com.ua

З 1994 по 1999-директор і художній керівник Українського державного театру пісні.

З 1999 року Мозговий М.П. перебуває на педагогічній ниві, завідувач кафедрою теорії та методики постановки голосу інституту мистецтв при Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова, професор (2004).

З березня 2005 року - генеральний директор-художній керівник Національного палацу мистецтв «Україна».

В 2007 році, захистивши наукову дисертацію, здобув звання кандидата наук мистецтвознавства .

Помер 30 липня 2010р.

Нещодавно Микола Мозговий відзначав ювілей – а виповнилося йому 60-т. Останні років тридцять він був так чи інакше пов’язаний з нашою естрадою, з її розвитком і розквітом. Навіть і при тому, що у 1991 році Микола Мозговий фактично припинив діяльність в якості співака – зате проявив себе в якості серйозного організатора, адміністратора. Та й писати не те що перестав – просто писав не для себе. За великим рахунком, після появи пісень "Край" та "Минає день, минає ніч" йому можна було вже нічого і не робити. Настільки великою виявилася любов слухачів до цих пісень, що вже багато років постійно з’являються вони у нових виконаннях, і неодмінно привертають увагу. Втім, від деяких звичок відмовитись неможливо – і зараз Ви можете бачити перший диск Миколи Мозгового. Щоправда, в переліку пісень можна знайти здебільшого знайомі назви – та це, скоріш за все, тільки порадує прихильників. Адже тут є і ті самі "Край" та "Минає день..." – а знайти їх в оригінальному виконанні на інших дисках сьогодні навряд чи можливо. Та, справедливості заради, треба відзначити, що і решта представлених тут пісень – нічим не гірші. Це той випадок, коли роки мовчання не минули дарма – пісні звучать дійсно гарно, світло. Приємно слухати.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/650">Микола Мозговий </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/650]Микола Мозговий [/url]

Комментарии

Сообщений : 1 | Страницы : 1
# / 12.02.2012 02:22
dianaberegini (Зарегистрирован : 02.05.2011 / Комментариев : 4)
Людина, яка повина бути на першому мicцi!
Сообщений : 1 | Страницы : 1

<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: