Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.243
Всего голосов :
785
Дней в рейтинге :
3225
Комментариев :
2
Яремчук Назарій

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Назарій Яремчук
Назарій Яремчук народився 30 листопада 1951 року в селі Рівня Вижницького району Чернівецької області в селянській родині.

У 1963-му закінчив початкову школу у рідному селі. Потім навчався у школі-інтернаті у Вижниці.

Рік 1969. Назарій закінчив Вижницьку середню школу №1. Після невдалої спроби вступити на географічний факультет Чернівецького університету деякий час працював сейсмографом у Західноукраїнській геолого-розвідувальній партії. Згодом, за направленням військкомату, навчався на курсах водіїв. Саме там його здібності помітив керівник вокально-інструментального ансамблю “Смерічка”, що діяв при Вижницькому будинку культури, Левко Дутківський. З осені цього року юнак почав співати у “Смерічці”.

1970-ий. Назарій вступає на географічний факультет Чернівецького державного університету.

1971-72 рр. — відбулися зйомки телефільму “Червона рута”, який одразу ж здобув популярність.”Смерічка” вдало виступила на всесоюзних конкурсах “Пісня – 71″ і “Пісня – 72″. Сталася й найстрашніша трагедія: померла мати Назарія — Марія Даріїївна. Святу любов до неї співак проніс до кінця свого життя, наповнивши нею свої пісні “Чуєш мамо”, “Батько і мати” та інші.

Перше мистецьке визнання: за виконання пісні “Горянка” солісти “Смерічки” Назарій Яремчук та Василь Зінкевич були удостоєні звання лауреатів Всесоюзного конкурсу “Алло, ми шукаємо таланти”.

1973 рік — “Смерічку” запрошено до Чернівецької обласної філармонії. Тепер ансамбль отримав статус професійного. Пісня повністю захоплює Назарія. Він навіть був змушений перевестися на заочне навчання в університеті.

1975-ий. Отримавши диплом, Назарій влаштовується працювати старшим інженером на кафедрі економічної географії університету. Та любов до пісні виявилася сильнішою над усе – він переходить у філармонію, де працює до кінця свого життя.

1987 — Назарію присвоєно звання народного артиста України. Це була констатація факту його надзвичайної популярності й народної любові. Мабуть, мало знайшлося б у колишньому Радянському Союзі людей, які хоча б раз не чули його пісень і одразу ж не закохувалися у них.

1988 — Професійна естрада вимагала професійної підготовки. Н. Яремчук закінчив факультет сценічної режисури Київького державного інституту культури імені Карпенка-Карого.

Кінець 80-х — початок 90-х — роки підйому національної культури, важке повернення у минуле і його переосмислення. Назарій нарешті зміг заспівати на весь світ про те, що його весь час боліло, — про долю України: “Гей, ви, козаченьки!”, “Родина”. Мабуть, ви чули ці пісні?

1991-1993рр. Поїздки в Канаду, США, Бразилію…У багатьох країнах світу хотіли почути його пісні.

1995 — Назарій їде на лікування до Канади. Однак хвороба безжальна — операція не допомогла. Вже відчуваючи, що помирає, Назарій Яремчук повертається на Україну, щоби доспівати свої останні пісні.

30 червня 1995 року його не стало…
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/621">Назарій Яремчук </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/621]Назарій Яремчук [/url]

Комментарии

Сообщений : 2 | Страницы : 1
# / 19.11.2010 10:19
Andmytr (Зарегистрирован : 18.11.2010 / Комментариев : 2)
Наш український соловейко!!! Вічна пам’ять тобі, Назарію!!!
# / 17.01.2011 15:31
Nadiya-X (Зарегистрирован : 10.05.2010 / Комментариев : 18)
Звучить твій голос і звучать пісні! :)
Сообщений : 2 | Страницы : 1

<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: