Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
-0.066
Всего голосов :
-214
Дней в рейтинге :
3261
Комментариев :
2
Олександр Мамай

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Олександр Мамай
Анкетні дані
Олександр Мамай народився в місті Полтава. Ходив у дитячий садок №45 в мікрорайоні «Алмазний». На «відмінно» закінчив школу №19 в цьому ж місті, а вищу освіту здобув у Полтавському будівельному університеті. Ще підлітком втратив батька и залишився єдиним чоловіком у своїй родині.

Кар’єра
Трудовий шлях Олександра розпочався досить рано, ще в 14 років хлопець був змушений працювати, при чому в різних областях трудової діяльності. За своє життя Олександр був і двірником, вантажником, а потім – дрібним підприємцем.

Надалі доля усміхнулася Олександру Мамаю, і його бізнес пішов угору. Нині цей чоловік очолює велике підприємство «Інтер-Агро», основна діяльність якого – сільськогосподарська. Воно забезпечує робочими місцями понад 5 тисяч робітників, в число яких входять трактористи, доярки, комбайнери, водії, інженери та інші працівники технічної справи. Крім того, в роботі підприємства задіяна сучасна техніка, яка робить роботу більш комфортною.

Досягнення
Створив великомасштабне сільськогосподарське підприємство.

Родина
Одружений, має трьох дітей. При цьому нещодавно став дідусем в 41 рік.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/489">Олександр Мамай </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/489]Олександр Мамай [/url]

Комментарии

Сообщений : 2 | Страницы : 1
# / 14.07.2010 14:28
вася-tv (Зарегистрирован : 14.07.2010 / Комментариев : 1)
В анкеті все брехня, а так "пацан" нормальний. Про "тяжке детинство"-то для бабусь. "Піднявся" на прийомі стеклотари, торгівля всякою дрібницею, ходив під Бутрієм, Нуріком та ін. (були такі бандюки в Полтаві).Потім "братків" перебили, Саша перебіг до Веревського. Молодець, збагнув, що в легальному бізнесу заробиш більше. Гроші бере у Веревського, купує колгоспи, людям платить мізер, урожай продає - от і всі заслуги. Да, ще годує полтавських "мінтів та прокурорських", діючих та бувших: Шило, Ковжога, Мельников Кириченко и т.д. завдяки цьому почуває себе дуже добре. Обдурює постачальників, фермерів, компанйонів. Як наслідок декілька його помічників уже на тому світі. За ним також час від часу ганялися.
А про брехню Сашину знають в Полтаві всі. Бреше всім, скрізь і про все. Зараз рветься в мери Полтави. Пацан, який краде зараз у селян, та простих людей, хоче красти ще й з бюджету. Там воно, звичайно, і безпечніше і більше. Не дай боже тобі Полтаво такого мера.
# / 14.09.2010 09:06
8bulbash8 (Зарегистрирован : 14.09.2010 / Комментариев : 1)
А Половинка сейчас не ворует))))):hmm:
Сообщений : 2 | Страницы : 1

<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: