Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.516
Всего голосов :
1642
Дней в рейтинге :
3181
Комментариев :
1
В'ячеслав Чорновіл

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

В'ячеслав Чорновіл
Анкетні дані
Народився 24 грудня 1937 року в селі Ерки, Черкаська область. Загинув в автокатастрофі 25 березня 1999 року (його автомобіль зіткнувся з КАМАЗом на автостраді.). Навчання почав відразу ж з 2 класу і після школи у 1955 році вступив до Київського державного університету ім. Тараса Шевченко. На другому курсі змінив філологічний факультет на журналістику. У 1964 році захистив кандидатську дисертацію.

Кар'єра
В'ячеслав Чорновіл у першу чергу, був політичним діячем, який боровся за свою справу. Він був радянським дисидентом і яскравим журналістом, статті якого довгий час забороняли. В'ячеслав Чорновіл засновник Народного руху України. Почалося все з того, що, будучи ще молодиком та висловлюючи свої політичні погляди, його почали переслідувати. Тому в 1958 році він виїжджає у Жданов. Тоді вже почав писати статті. З 1960 року працював на телебаченні у Львові, а через 3 роки поїхав до Вишгорода, де працював на будівництві Київської ГЕС. 4 вересня 1965 Чорновіл, Стус і Дзюба відкрито виступають проти арешту української антирадянської інтелігенції. І в 1967 році Чорновола вперше заарештовують, 6 років у колонії суворого режиму за книгу «Лихо з розуму», де він критикує шістдесятників. У 1969 році його достроково звільняють, після чого у В'ячеслава настає полоса підробок. У 1970 році він починає підпільне видавництво журналу «Український вісник», який розсекречують через 2 роки і знов його заарештовують. Вийшовши з в'язниці в 1978 році, Чорновіл вступив в Українську Гельсінкську групу. У 1980 році його ще раз арештовують на 3 роки, а випустивши, не дозволили повертатися в Україну до 1985 року. Після цього починається політична стезя - 10 вересня 1989 рік - створення Чорноволом «Народного Руху України за Перебудову» (пізніше Народний рух України, НРУ). Чорновіл від цієї партії тричі ставав народним депутатом (у 1990, 1994, 1998 роках) і проходив у Верховну Раду України, займаючи різні посади в Комітетах. Також в 1991 році його обрали Гетьманом Українського Козацтва. А на перших президентських виборах, він зайняв друге місце. У 1995 році В'ячеслав Чорновіл став членом української делегації в Парламентській Ассамблеї Ради Європи (ПАРЄ). І до кінця днів він залишався на службі в цій організації.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/293">В'ячеслав Чорновіл </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/293]В'ячеслав Чорновіл [/url]

Комментарии

Сообщений : 1 | Страницы : 1
# / 06.06.2012 13:23
Ukrainian (Зарегистрирован : 06.06.2012 / Комментариев : 2)
Звертаюсь до тих, хто знайшов собі забавку, розставляючи мінуси В’ячеславу Чорноволу. Грайтесь, дітки, грайтесь – Історія розставить все і всіх на свої місця і їй не потрібні ваші оцінки. Всі, хто мав честь спілкуватить с паном В’ячеславом, знає, що це була людина справді історичного масштабу. Він залишиться в історії України та в пам’яті народній як справжній лідер нації. Тому feel free, ставте тут свох мінуси, на що ж іще ви здатні – славних прадідів великих правнуки погані…
Сообщений : 1 | Страницы : 1

<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: