Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Рейтинг :
0.114
Всего голосов :
387
Дней в рейтинге :
3395
Комментариев :
4
Москаленко Володимир

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <Контент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Володимир Москаленко
Народився у Коростені 29 вересня 1953 р. в сім’ї робітників-залізничників. Українець. Громадянин України.

Закінчив Коростенську міську загальноосвітню школу №8 та Морську школу в естонському місті Пярну. Працював матросом естонського пароплавства, у 1971-1973 рр. проходив строкову службу на військову флоті. Після закінчення служби у 1974 р. повернувся до рідного міста, і продовжив трудову діяльність у локомотивному депо ст. Коростень слюсарем.

У 1976 році обраний секретарем комсомольської організації Локомотивного депо, де працював до 1978 р. З 1978 по 1990 рр. працював секретарем Коростенського міського комітету комсомолу та міському комітеті компартії України.

У 1990 році на альтернативних виборах був обраний першим секретарем Коростенського міського комітету компартії України. Після припинення діяльності Комуністичної партії у 1991 році створив виробничу фірму «Верас», директором якої працював до 1998 р.
Освіта вища. Закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Шевченка, (1981р.) та Київський інститут політології (1992р.).

У березні 1998 р. був вперше обраний міським головою Коростеня, в 2002 р. та 2006 р. переобраний на цю посаду. В минулому - депутат міської ради п’яти скликань.
Нагороджений відзнакою Президента України двома орденами: «За заслуги» IIІ ступеня, «За заслуги» II ступеня, орденом «Чорнобильський Хрест": Мужність. Честь. Гуманність»: орденами Української Православної церкви «Різдво Христове – 2000» І ступеня, «Преподобного Нестора Літописця», «Святого Володимира», «1020 років Хрещення Київської Русі» медалями: "За трудову доблесть", «10 років незалежності України», «300 років Російському флоту» (Указ Президента Російської Федерації). Відзначений Міжнародною нагородою - орденом „Содружество”.

За рішенням номінаційного комітету «International Socrates Award Ceremony» (Великобританія) представлено до нагородження Міжнародною нагородою «United Europe» за значні заслуги в розвиток європейської інтеграції.

Рішенням ХХVI сесії V скликання присвоєно звання «Почесний громадянин міста Коростень»

Займається спортом, зокрема плаванням і футболом, почесний президент ФК "Коростень"

Улюблені квіти – троянди. Займається вивченням біологічних особливостей різних сортів троянд, які ростуть на території України. Мріє про створення розарію. Любить природу і спілкування з нею, полювання, риболовлю.

В в повсякденному житті, і в професійній діяльності керується християнськими принципами милосердя, терпимості, любові до ближнього та особистим філософським осмисленням буття.

Має доньку Юлію, яка повернувшись після навчання в рідне місто, очолила ТОВ «Верас», бере активну участь у громадському житті та розвитку міста.13 липня 2007 року вона подарувала батькові онука.

Детальніша інформація на сайтах:
http://www.moskalenkovladimir.openua.net
http://www.korosten.in.ua
http://korosten.osp-ua.info
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/123">Володимир Москаленко </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/123]Володимир Москаленко [/url]

Комментарии

Сообщений : 4 | Страницы : 1
# / 11.12.2009 13:06
qwerty (Зарегистрирован : 18.11.2009 / Комментариев : 18)
Хорощий добрый дядька!!!!
# / 16.12.2009 09:36
Василий Витальевич (Зарегистрирован : 15.12.2009 / Комментариев : 1)
Порядна людина з досвідом
# / 21.12.2009 19:47
jiva (Зарегистрирован : 21.12.2009 / Комментариев : 1)
Володимир Васильович чудова і унікальна(на мій погляд) людина... Справжній чоловік - розумний, сильний, добрий... Люблячий життя... патріот свого міста і древлян... Він багато зробив для Коростеня і,сподіваюсь, зробить ще більше з таким могутнім потенціалом і лідерськими якостями...  :)) Ми з вами!!! :))
# / 23.03.2012 21:20
Peter4422 (Зарегистрирован : 23.03.2012 / Комментариев : 1)
Цей "гарний дядько" приклав титанічні зусилля до розміщення в забрудненній зоні ще й хімічного підприємства , я маю на увазі МДФ.Ось і результат-загинула риба в Ужі.І це тільки початок-скоро з"являться специфічні захворювання і у жителів.Просто дивуєшся-ну ніби ж місцевий, як так можна труїти власне місто?Ну як вже так віддавати душу "жовтому дияволу"?Ще дивують такі хвалебні коментарі, може це не про Коростень?
Сообщений : 4 | Страницы : 1

<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Самые свежие новости

загрузка...


admin@bestpeople.com.ua
2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: