Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.004
Всего голосов :
6
Дней в рейтинге :
1478
Комментариев :
0
Линчевский Игорь

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Ігор Лінчевський
Лінчевський Ігор В’ячеславович народився 22 грудня 1968 року у Вольську (місто Саратовської області), у родині військовослужбовця. Родина багато подорожувала республіками Союзу, допоки не залишилась на території України.

До школи хлопець пішов вже у Дніпропетровську (сш №53, район Тополі). З раннього дитинства він відзначався сильним характером, активною життєвою позицією, винахідливим розумом. Постійно приймав участь у спортивних змаганнях, зрештою став КМС з хокею з шайбою.

Наслідуючи традиції родини, Ігор В’ячеславович у 1987 році стає курсантом Бакинського Вищого Загальновійськового Училища, був задіяний під час вирішення Карабахського конфлікту. Талант військовослужбовця, здорові амбіції та прагнення миру сприяли тому, що юнак мав намір воювати у Афгані. Втім доля розпорядилася інакше. Протягом невеликого відрядження додому на 3 курсі училища, Ігор В’ячеславович одружується із коханою з дитинства Оленою.

Маленька родина живе щасливо у Дніпропетровську. З 1989 року він вчиться в Інженерно-будівничому Інституті (тепер ПДАБА) на факультеті ПГБ, дружина є студенткою Хіміко-Технологічного Інституту. Паралельно чоловік працює мулярем, стає майстром. У 1990 році у сім’ї з’являється перша донька, Христина. За два роки родина поповнюється: народжується ще одна дівчинка, Вероніка. У 1994 Ігор В’ячеславович стає комерційним директором ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Вельт»». Олена Вікторівна Лінчевська опановує бухгалтерську справу та допомагає чоловікові. Родинна справа зміцнює стосунки і стає успішною.

Маючи прагнення до прозорості й легітимності у всякому питанні, Ігор В’ячеславович сумлінно працює. І у 2012 році отримує звання Найкращого платника податків Бабушкінського району Дніпропетровська. Він стає яскравим прикладом того, що середній бізнес в Україні може бути чесним і прибутковим.

У 2013 році в родині з’являється онука, яку називають Варварою. Її ім’я означає «захист». Новонароджена громадянка України надихає Ігоря В’ячеславович: він приймає рішення балотуватися у депутати міської ради, щоб захищати державу та сприяти її розвитку.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/931">Ігор Лінчевський </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/931]Ігор Лінчевський [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: