Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.028
Всего голосов :
83
Дней в рейтинге :
2983
Комментариев :
0
Кочергина Татьяна

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Татьяна Макарец (Татьяна Кочергина )
Свою спортивну кар´єру почала в спортивному товаристві “Спартак” у 1970 році. У складі жіночої гандбольної команди “Спартак” вона стала багаторазовою чемпіонкою СРСР та УРСР, дворазовою олімпійською чемпіонкою, заслуженим майстром спорту. В 1982 році закінчила Київський інститут фізичного виховання та спорту, за спеціальністтю – викладача фізичного виховання і спорту. Т.І.Кочергіна працює в університеті з 1988 року і понині. На кафедрі фізичного виховання і спорту Київського національного університету працювала на посадах викладача кафедри з 1988 року; старшого викладача кафедри з 1989 року; завідувачем кафедри з 1994 року. Кочергіна Т.І. успішно керує роботою кафедри. Мова йде про нормальне функціонування всіх підрозділів спорткомплексу. Вона принципова у вимогливості до себе. Разом із тим надзвичайно доброзичлива до людей. Це позиція людини, яка вболіває за свою справу і вимагає того ж від кожного. Т.І.Кочергіна є автором 40 наукових статей, в тому числі однієї монографії і підручника. Виявила себе здібним викладачем і керівником кафедри, вимогливим до себе і співробітників, ініціативним, принциповним, висококваліфікованим організатором роботи. Її роботи мають велике теоретичне і практичне значення і направлені про турботу і здоров׳я нації, підняття навищий щабель рівня фізичного виховання і спорту в університеті та в Україні. Т.І. Кочергіна є президентом громадської організації “Спілка олімпійців України”. Старший тренер гандбольної команди університету. Вона нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради УРСР (1976), медаллю “За трудовую доблесть” (1976, СРСР), орденами “Знак почета” (1980, СРСР), “За заслуги” ІІступеня (1997, Україна), Подякою голови Київської міської державної адміністрації (1997). Дворазова олімпійська чемпіонка (1976, Монреаль, Канада; 1980, Москва); чемпіонка Світу (1973, 1975, 1978 рр.); шестиразова чемпіонка Європи (1971 - 1978); чотирнадцятикратна чемпіонка СРСР (1971 – 1984, занесена до “Книги рекордів Гінесса”), багаторазова чемпіонка УРСР (1971 - 1984), Заслужений майстер спорту. В 2003 році присвоєно звання заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
Напрямок наукової діяльності – вплив фізичного виховання та спорту на здоров׳я нації. Завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту Київського національного університету імені Т.Шевченка.

Монографія:
Косенко А.Ф., Кочергіна Т.І. Психологічне забезпечення психічного і фізичного здоров׳я. Київ, 2002, стр. 271.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="https://bestpeople.com.ua/persona/662">Татьяна Макарец</a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=https://bestpeople.com.ua/persona/662]Татьяна Макарец[/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: