Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.003
Всего голосов :
9
Дней в рейтинге :
3009
Комментариев :
0
Карпа Наталка

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Наталка Карпа
Наталка Карпа – українська співачка, заслужена артистка України, яка вже здобула популярність у Європі, ведуча програм, володарів найвищих нагород у сфері телебачення і найвищих рейтингів серед глядачів, продюсер, яка відкриває все нові і нові таланти, а також режисер, яка завжди відкрита до нових ідей та оригінальна у їх втіленні...
На старт!
Наталка народилася у невеличкому мальовничому містечку Добромиль, що неподалік польсько-українського кордону, у сім'ї музиканта. Саме завдяки батьку в п'ять років Наталка вже вивчала нотну грамоту та була однією із учениць музичної школи. Згодом вона почала співати у народному хорі "Писанка", а через певний час стала солісткою зразкового вокально-інструментального ансамблю "Галицька перлина", під керівництвом діяча культури Лесі Салістри, з під крила якої вилетіло у світ чимало зірок (Руслана, Інеса Братущик, Ольга Юнакова, Олеся Киричук та ін). Наталя була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: "Слов'янський базарчик", "Молода Галичина", "На хвилях Світязя", "Надія", "Мелодія", "Пісенні джерела Прикарпаття", "Тарас Бульба", "Шлягер року", "Наша пісня" та інших.
В активі Наталки Карпи також дві вищі освіти. Вона закінчила Львівський Медичний університет імені Д.Галицького і Національний університет "Львівська Політехніка" (англійська філологія). Але все ж таки музика перемогла!

Увага!
Дискографія Наталки Карпи налічує на даний момент 4 альбоми: "Любов врятує світ" (2001 р.), "Ти пробач мені" (2004 р.), "Різдвяна зірка" (2004 р.), "Історія" (2007 р.). В творчому доробку співачки також є 9 відеокліпів: "Ти пробач мені", "Я додому повернусь", "Ми - історія", "Вперше", анімаційний кліп "Калина", «Інша», «Час-пісок», «Інша (remix)», «Різдвяна казка».
Виконавиця постійно підтримує дитячі та юнацькі фестивалі, конкурси у якості гостя та члена журі ("Різдвяні канікули", "Зоряний шлях", "Галицька ліга - КВН"). Наталка Карпа активно займається благочинністю і не раз влаштовувала тур для дітей-сиріт інтернатами України. Також активно підтримує проект фестивалю "Талановиті діти України", фестиваль, що допомагає та сприяє талановитим дітям з інтернатів України.

Наталка Карпа – ведуча
Як творча особистість, Наталка реалізовує себе і в інших сферах – з 2006 по 2007 рр. вона була ведучою програми "Екстремальний Вікенд", яка за визнанням національної премії "Телетріумф" стала найкращою регіональною програмою 2007 року. За високі професійні досягнення в галузі культури та мистецтва співачка була удостоєна найвищої нагороди у галузі журналістики на всеукраїнському щорічному конкурсі засобів масової інформації "Золоте перо".
В листопаді 2007 року Наталка Карпа стала автором ідеї та ведучою програми "Відкрий себе", яка допомагає кожному учаснику побачити себе у новому образі, відкрити у собі щось нове і стати яскравим!

Наталка Карпа - продюсер
В 2005 р. Наталка разом зі своїм продюсером Ярославом Степаником створила осередок творчої молоді - продюсерський центр "НіКа". Який у в березні 2010 було офіційно перейменовано у «KARPARATION». На даний момент продюсерський центр «KARPARATION» займається продюсуванням таких проектів, як: група «Glamour», група «Шоколадка», співачка Мія, арт-балет «Gledis» та чемпіонка України з танцю живота Олена Левицька. Їх можна побачити і почути як на великих гала-концертах, так і в ефірі телевізійних каналів.
Наталка допомагає молодим талантам максимально реалізовувати свої можливості, разом зі своїм продюсером підбирає репертуар, сценічні костюми, продумує образи та стиль виконавців, займається їхньою промоцією і дає безцінні поради!
Вперед!
Найпершим пострілом Наталки Карпи у небо популярності є пісня "Калина". Вона стала визначальною у творчому житті співачки, адже завдяки ній Наталка стала відомою в Україні, а також здобула шалену популярність в Європі!
Нон-стоп гастролі за кордоном, виступи на найбільших сценах та в найпопулярніших клубах із сольними концертами, інтерв'ю на національних телеканалах і радіостанціях, хіти "Калина" та "Грінго" у топових збірниках на перших позиціях, не говорячи вже про перші місця європейських чартів. Наталка Карпа підкорила серце Європи. Тепер настав час підкорити серце України – Київ, а разом з ним величезний всеукраїнський простір!
Це стовідсотково забіг на довгу дистанцію, на якій вже можна побачити перемоги співачки.
В 2009 році Наталка стала лауреаткою премії Міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна", яка підтвердила її міжнародну популярність. А 8 березня 2009 року була удостоєна звання Заслужена артистка України.
Наталка Карпа: "Мене на всі 100 - не знає ніхто. Спитаєте якою буде Наталка Карпа завтра? Я абсолютно впевнено можу сказати тільки одне - іншою!"

Наталка Карпа - известная украинская певица, заслуженная артистка Украины!
Заходите на официальный сайт www.natalkakarpa.com
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/639">Наталка Карпа </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/639]Наталка Карпа [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: