Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.022
Всего голосов :
67
Дней в рейтинге :
3064
Комментариев :
0
Цура Андрій

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Андрій Цура
Кожне життя добре прожите, є довгим життям. (Leopnardo DaVinci)

Цура Андрій Володимирович народився 22 червня 1978 року у м.Львові.
У 1998 році закінчив Салезіанський приватний університет (м.Рим, Італія), отримавши диплом бакалавра із філософії, та продовжив навчання на факультеті політології. Цього ж року поступив на юридичний факультет Державного університету Тор Вергата (м. Рим, Італія). У 2003 році захистив дипломну роботу на тему «Концепт демократії у працях Джованні Сарторі». У 2009 році закінчив юридичний факультет Національного університету ім. Івана Франка (м. Львів).
З 2004 року розпочав трудову діяльність у сфері залучення іноземних інвестицій в економіку України.
Цура А.В. є членом різних міжнародних асоціацій, та бере активну участь у діяльності різноманітних міжнародних організацій які діють в Україні, а також активно співпрацює з іноземними інвесторами щодо налагодження в Україні різного типу виробництв зокрема у сфері легкої промисловості, послуг, ІТ продуктів, та представництв різноманітних іноземних компаній.
Враховуючи потреби ринку та інвестиційний потенціал регіону у 2006 році Цура А.В. організовує у м. Львові консалтингову компанію «А. Т. Консалтинг», яке на сьогоднішній день успішно працює у сфері надання професійних послуг інвестиційного, правового, податкового та маркетингового консалтингу.
Компанія «А. Т. Консалтинг» здійснює свою діяльність на теренах Західної України, а саме у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях, а також входить до міжнародної консалтингової мережі з філіями в інших країнах Європи: Чехія, Словаччина, Болгарія, Румунія, Росія та Італія.
Колектив компанії складається із молодих спеціалістів віком до 40 років, які працюють в області бухгалтерського обліку, аудиту, HR-менеджменту, юриспруденції, зовнішньоекономічної діяльності, комерційної діяльності та ін.
Завдяки професійним якостям, управлінським навичкам та ентузіазму А. Цури за три роки діяльності компанія здобула авторитет на ринку надання консалтингових послуг та досвід для просування інвестиційних проектів у сфері виробництва, легкої промисловості, хімічної промисловості, деревообробної промисловості, будівництва та торгівлі.
Пріоритетним завданням як для себе, так і для компанії Цура А. В. визначив забезпечення ділової безпеки інвесторів на ринку України, професійність, налагоджену систему пошуку економічної інформації, розвиток широкої партнерської та представницької мережі, тісну співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування. Такий комплексний підхід допомагає зменшити правові та фінансові ризики, забезпечуючи стабільність та конкуренто спроможність клієнтів.
Основними принципами роботи Цури А. В. як керівника є професіоналізм, бездоганна репутація, довіра до клієнта та взаємоповага, дотримання міжнародних правил ведення бізнесу.
У 2007-2008 роках А. Цурою було введено в роботу компанії важливий напрямок - організація зустрічей та презентацій українських підприємств в Європі та європейських підприємств в Україні: «Презентація Асоціації підприємців Італії (Compania delle OPERE) у м. Львові», зустріч українських підприємців з представниками італійського малого та середнього бізнесу у м. Мілані, Італія.
Завдяки активній життєвій позиції та професіоналізму Цура А. В. налагодив плідну співпрацю із державними органами влади, а саме, Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською Торгово-Промисловою палатою, головами районних рад та райдержадміністрацій Львівської та Івано-Франківської областей, із представництвом Держкомпідприємництва у Львівській області та ін.
У 2008 році його призначили радником заступника голови Львівської облдержадміністрації з питань підприємництва. У 2007 році "А.Т. Консалтинг" отримало нагороду "Премія Форекс Клубу: найталановитіші управлінці Львова – 2007" в рамках програми "Підтримка інвестиційних проектів малого та середнього бізнесу" за перемогу у номінації "Бізнес-ідея року – 2007". У 2008 році Андрія Цуру нагороджено подякою голови Львівської облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток підприємництва Львівщини з нагоди професійного свята – Дня підприємця. У липні 2009 року Андрія Цуру нагороджено подякою Прем’єр Міністра України за особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку підприємництва.
Цура А. В. користується авторитетом та повагою у колективі та серед підприємницького кола, ввічливий та комунікабельний, постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, досвідчений керівник.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/596">Андрій Цура </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/596]Андрій Цура [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: Wordpress шаблоны от TemplateMonster