Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
-0.068
Всего голосов :
-208
Дней в рейтинге :
3075
Комментариев :
0
Олійник Святослав

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Святослав Олійник
Порядна людина яка підтримує українську культуру та працює на благополуччя України та українського народу!

Народився 4 грудня 1975 року у м. Дніпропетровську.

Закінчивши школу, у 1993 році вступив до юридичного факультету Дніпропетровського державного університету.

У 1997 році одружився; дружина – Олійник Варвара Олександрівна.

У 1998 році закінчив університет, здобувши спеціальність «правознавство». Одразу після завершення навчання влаштувався на роботу до прокуратури.

З 1998 по 2005 рік працював на різних посадах в органах прокуратури: прокурором відділу у прокуратурі Дніпропетровської області, заступником начальника відділу, заступником прокурора міста Дніпропетровська. Неодноразово виконував обов’язки прокурора Дніпропетровська.

Під час роботи у прокуратурі міста Святослав Олійник ініціював та розслідував низку кримінальних справ щодо розкрадання бюджетних коштів, виділених на житлово-комунальне господарство Дніпропетровська. Зокрема, в цей час до кримінальної відповідальності за розкрадання бюджетних коштів, що виділялися на ремонт покрівель, під’їздів, комунікацій у багатоквартирних будинках та надання інших комунальних послуг мешканцям міста, було притягнено низку керівників житлово-експлуатаційних підприємств Дніпропетровська, що входили до складу організованих злочинних угруповань.

У 2005 році Святослав Олійник звільнився з органів прокуратури за власним бажанням. У цьому ж році розпочав приватну адвокатську діяльність.

У липні 2005 року став членом Дніпропетровської обласної асоціації адвокатів.

На виборах 26 березня 2006 року Святослава Олійника обрано народним депутатом України за списком Блоку Юлії Тимошенко (багатомандатний загальнодержавний виборчий округ).

У Верховній Раді V скликання працював у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, очолював підкомітет з питань парламентського контролю за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів та роботи з заявами і зверненнями громадян. Протягом першого року роботи у парламенті С.Олійник розробив низку законопроектів, присвячених запровадженню додаткових заходів щодо захисту прав людини у кримінальному процесі, а також упорядкуванню системи досудового слідства в Україні.

На дострокових виборах 2007 року Олійника повторно обрано до Верховної Ради за списком БЮТ.

У парламенті VI скликання він працює у Комітеті з питань правосуддя, очолює підкомітет з питань кримінально-процесуального законодавства. Автор більше 40 законопроектів, серед яких – закони щодо протидії рейдерським захопленням підприємств, що були розроблені у співавторстві із Андрієм Портновим, та багато інших.

У 2009 році Святослав Олійник закінчив факультет психології Санкт-Петербурзького державного університету, здобувши другу вищу освіту за спеціальністю «психологія».

З 2006 року веде активну діяльність у закріпленому за ним 38-му виборчому окрузі, що об’єднує п’ять адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської області: Покровський, Межівський, Васильківський, Синельниківський райони та місто Синельникове. На цій території ним реалізовано чимало культурно-освітніх, молодіжних та соціальних проектів, спрямованих, перш за все, на підтримку молоді та школярів. Зокрема, під патронатом Святослава Олійника систематично проводяться заходи на підтримку місцевих талантів, такі як музично-пісенний конкурс «Дзвінкі голоси» та літературний конкурс «Ріднокрай».

У Дніпропетровську діє благодійний фонд Святослава Олійника «Культурна столиця», відомий сприянням розвитку сучасної української молодіжної культури на теренах міста.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/589">Святослав Олійник </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/589]Святослав Олійник [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: