Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.008
Всего голосов :
26
Дней в рейтинге :
3109
Комментариев :
0
Чепур Олександр

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Олександр Чепур
Олександр Чепур, очолює Полтавську обласну молодіжну громадську організацію «Твій Світ». Народився 18 вересня 1972 року в місті Лубни Полтавської області, де закінчив середню школу і працював до призову в лави армії. З 2001 року стає активним громадським діячем.
Кар’єра:
З 2001 року займався місіонерською діяльністю в одному з районних центрів Полтавщини. Створена ним ініціативна група протягом 6 років несла соціальне служіння для найбільш уразливих груп населення: хворих на наркотичну залежність, ВІЛ – інфікованих, сімей що опинилися в кризовому стані.
З 2005 року пріоритетом волонтерської діяльності Олександра Чепура стає – турбота про молодь.
В 2007 році він засновує Полтавську обласну молодіжну громадську організацію «Твій Світ». Займається волонтерською діяльністю при багатьох районних центрах соціальних служб для дітей сім’ї і молоді.
З 2008 року, пройшовши навчання з основ адвокації, активно працює в координаційних радах з питань протидії туберкульозу і ВІЛ/СНІД в Лубенському районі та низці сусідніх районів області, представляючи інтереси молоді, особливо тих її верств, що найуразливіші до цих соціально небезпечних явищ.
З 2008 року навчається (заочно) в Переяслав – Хмельницькому державному педагогічному університеті на факультеті практичної психології.
На сьогоднішній день Олександр Чепур продовжує займатися громадською діяльністю, має практику з лекторської і викладацької діяльності з шкільних програм профілактики.
Досягнення:одним з пріоритетних напрямків роботи молодіжної громадської організації, яку очолює Олександр Чепур є сфера профілактики негативних явищ, особливо ВІЛ/СНІД серед молоді. Кожний рік цією сферою команда ПОМГО «Твій Світ» охоплює близько 5 тисяч молодих людей віком 14 – 25 років, а також
вчителів, лікарів, осіб, що приймають рішення. З 2007 року реалізовано 5 проектів: «Праця заради життя», «Долі», «Праця заради життя -2» «Праця заради життя -3», «Простір толерантності». Особисто Олександр та його організація мають ряд відзнак і нагород, серед яких Диплом за значний внесок в соціальну підтримку вразливих груп населення, Грамота Полтавської облдержадміністрації за успішну реалізацію соціально – значущих програм у Полтавській області в 2007р, чисельні подяки за внесок у виховання молоді і розвиток громади.
У Полтавському Державному інституті післядипломної освіти пройшла експертизу та була затверджена навчальна програма «За здорове майбутнє» над якою працював Олександр та члени його колективу.
Життєві цінності та пріоритети: пріоритетом для Олександра є здоровий спосіб життя, бути прикладом для інших і найбільш за все цінувати людську особистість.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/568">Олександр Чепур </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/568]Олександр Чепур [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: