Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.073
Всего голосов :
227
Дней в рейтинге :
3126
Комментариев :
0
Тарасюк Борис

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Борис Тарасюк
Лідер найвидатнішої партії. Видатний дипломат.

Борис Тарасюк народився 1949 року на Житомирщині.
Народний депутат України з 2002 року. Обраний за списком (№ 9) Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна". Голова парламентського Комітету з питань європейської інтеграції. Член Народного Руху України.
Борис Тарасюк є Директором та засновником Інституту Євро-Атлантичного співробітництва - незалежного аналітичного центра.
Має ранг Надзвичайного і Повноважного Посла ( з 1992 року).
Закінчив Київський Держуніверситет (1975) та Київський політехнікум зв´язку (1968). Почесний доктор Львівського Національного Університету, Міжнародної Кадрової Академії та Рівненського Економіко-Гуманітарного Інституту.


У 1990-91 роках брав участь у започаткуванні двосторонніх відносин тоді ще УРСР з сусідніми країнами, у виробленні базових документів Верховної Ради, що визначали позицію незалежної України як у зовнішній так і у внутрішній сферах
Свою трудову діяльність розпочав у 1967 році лаборантом Київського політехнікуму зв"язку. Служив у Прикордонних військах (1968-1970). Пропрацював понад 25 років (1975-2000рр) в системі зовнішньополітичного відомства України, і пройшов шлях від аташе до Міністра Закордонних Справ, - посади, яку він обіймав у 1998-2000рр. Перебуваючи близько 6 років на керівних посадах в МЗС та 2,5 роки Послом у Брюсселі, Борис Тарасюк зробив суттєвий особистий внесок у формування та здійснення зовнішньої політики незалежної України.
Зокрема, він був особисто причетний до розвитку відносин України з Росією та США, Угорщиною та Польщею, Румунією та Молдовою, країнами Балтії і Скандинавії, країнами Латинської Америки та Чорноморського регіону, такими міжнародними організаціями як ЄС і НАТО, СНД та ГУУАМ. У 1993 році Послу Тарасюку вдалося забезпечити одностайну підтримку України Радою Безпеки ООН у вирішенні суперечки з Росією щодо статусу українського портового міста Севастополь. Борис Тарасюк був однією з ключових фігур у переговорному процесі, безпрецедентному за своєю складністю, стосовно долі українського ядерного арсеналу, щодо Чорноморського Флоту, а також звичайних озброєнь. Його зусилля щодо активізації значного миротворчого потенціалу України в поєднанні з активною дипломатією перетворили Україну у визнаного контрибутора європейської безпеки та стабільності.
Борис Тарасюк бере активну участь у головних міжнародних форумах з питань зовнішньої політики, а також активно займається внутрішньою політикою.
У 1997 році Б. Тарасюк став переможцем загальної національної номінації "Дипломат Року", нагороджений двома орденами "За Заслуги" та найвищими державними нагородами Аргентини, Бразилії, Венесуели, Литви, Португалії, Франції та Швеції.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/543">Борис Тарасюк </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/543]Борис Тарасюк [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: