Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.001
Всего голосов :
3
Дней в рейтинге :
3137
Комментариев :
0
Іван Лутак

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Іван Лутак
Анкетні дані
Народився 3 червня 1919 року в селі Комарівці на Київщині. Помер 29 січня 2009 року у Києві. У 1937 році почав здобувати вищу освіту у Київському сільськогосподарському інституті, але з початком війни його евакуювали і тому продовжувати навчатися прийшлося у Казахському сільськогосподарському інституті, який він закінчив у 1942 році. Також була отримана освіта у Військовій академії хімічного захисту Московського військового округу. Під час війни був на Центральному, Білоруському, Першому Українському фронтах, проявився в битвах за визволення Рівненщини, Волині та Львівщина.

Кар'єра
Після війни були керівні, партійні, радянські та господарські посади. У 1954 році він стає головою виконкому Черкаської обласної Ради депутатів трудящих. Потім у 1961 році його обирають першим секретарем Кримського обкому, через 6 років переводять на посаду другого секретаря ЦК Компартії України. Далі зміна роботи була у січні 1976 року – перший секретар Черкаського обкому Компартії України. Вересень 1988 року – пенсіонер.

Досягнення
Володар п'ятьох орденів Леніна, орденів Червоної Зірки, Вітчизняної війни, Трудового Червоного Прапора, Жовтневої революції, "За заслуги". Володар Почесної Грамоти ВР і звання «Героя Соціалістичної Праці».
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/457">Іван Лутак </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/457]Іван Лутак [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: