Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.004
Всего голосов :
14
Дней в рейтинге :
3160
Комментариев :
0
Юрій Андрухович

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Юрій Андрухович
Анкетні дані
Народився 13 березня 1960 року у Івано-Франківську. Вище навчання здобував двічі: у 1982 році диплом Українського поліграфічного Інституту у Львові, редакторське відділення, а також у 1991 році диплом Вищих літературних курсів при Літературному Інституті ім. О. М. Горького у Москві. Кандидатську дисертацію по творчості Богдана-Ігоря Антонича (заборонений класик української поезії першої половини XX століття) захистив у 1994 році. На даний момент пише Докторську дисертацію на тему: творчість американських поетів-бітників.

Кар'єра

Трудовий шлях починається з професії газетяра, потім армія, а з 1991 року до 1995 посада голови відділу поезії Івано-Франківського часопису «Перевал». Паралельно цій роботі Юрій був співредактором часопису текстів і візій «Четвер», тільки звільнився у 1996 році. З 1997 і протягом наступних 2 років був віце-президентом АУП. Всю творчість Андруховича зазвичай поділяють на 2 напрямки: поетичне й прозове. Як поет він проявився у першій половині 80-х років. В 1985 році було створено Андруховичем, В. Небораком та О. Ірванцем групу поетів Бу-Ба-Бу (розшифрування: «бурлеск — балаган — буфонада»). Що стосується прози, то все почалося з циклу оповідань «Злива, де серце», опубліковане у 1989 році.

Крім цього, Юрій Андрухович займається перекладом з англійської, польської, німецької та російської мов. В підтвердження: талановита людина – талановита в усьому, Юрій проявив себе ще у музиці, кіно та театрі.

Досягнення
Андрухович є лауреатом багатьох премій: премія ім. Гердера, Фонд Альфреда Тьопфера, Гамбурґ, Німеччина; премія миру імені Еріха Марії Ремарка, Оснабрюк, Німеччина; премія книжкового ярмарку у Лепцігу за європейське взаєморозуміння; літературна премія Центральної Європи ANGELUS, за роман «Дванадцять обручів.

Сім'я
Дружина Ніна Миколаївна, дорослі донька Софія та син Тарас.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/350">Юрій Андрухович </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/350]Юрій Андрухович [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: