Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.002
Всего голосов :
5
Дней в рейтинге :
3160
Комментариев :
0
Олесь Гончар

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Олесь Гончар
Анкетні дані
Народився 3 квітня 1918 року у селі Ломівка. Помер 14 липня 1995 у Київі. У 1933 році закінчив семирічну школу. З 1933 до 1937 року вчився у Харківському технікумі журналістики імені М. Островського. У 1938 році вступив до Харківського університету на філологічний факультет, закінчивши його в 1946 році, з перериванням на війну.

Кар'єра
Оскільки Олесь ще в школі умів добре писати, після її закінчення почав працювати в редакції Козельщинськой районної газети «Розгорнутим фронтом». Після технікуму працював вчителем в селі Мануйловка, а також в Харківській обласній газеті «Ленінська зміна». З початком Великої Вітчизняної Війни Гончар покидає університет і добровільно вступає до складу студентського батальйону на фронт. У 1945 році приїжджає до Дніпропетровська. Варто відзначити в кар'єрі ще такі посади, як голова правління Спілки письменників України (1959—1971), секретар правління Спілки письменників СРСР (1959—1986). Також з 1973 року був головою Українського республіканського комітету захисту миру, член Всесвітньої Ради Миру. У 1962 році вперше стає депутатом Верховної Ради СРСР. А в 1971 кандидатом в члени ЦК КПРС. Коли розпався союз і Україна отримала незалежність, Гончар став активістом в створенні Суспільства Української Мови і Народного Руху України. У 1990 році вийшов з КПРС, став депутатом Верховної Ради України I демократичного скликання (1990 – 1994). Як письменник, Олесь Гончар залишив величезний слід в історії української літератури. Він написав 11 романів, 8 повістей, 8 збірок розповідей і 7 книг нарисів.

Досягнення
Лауреат Сталінської премії і премії ім. Тараса Шевченка. Нагороджений орденами Слави і Червоної Зірки, трьома медалями «За відвагу» і медаллю «За взяття Берліна». У 2005 було привласнено звання «Героя України».

Сім'я
Дружина Валентина Данилівна
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/342">Олесь Гончар </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/342]Олесь Гончар [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: