Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.006
Всего голосов :
20
Дней в рейтинге :
3188
Комментариев :
0
Микола Куліш

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Микола Куліш
Анкетні дані
Народився 18 (6) грудня 1892 року в селі Чаплинка, Херсонська область. Помер 3 листопада 1937 року в місті Сандармох, Карелія. Почав навчання у церковно-парафіальній школі, потім у 1905 році вступив до Олешківського училища, а у 1908 року до Олешківської прогімназії. Проте закінчити її не вдалося, заклад було зачинено.

Кар'єра
Микола Куліш зробив блискучу кар'єру письменника, драматурга, журналіста і редактора, педагога и навіть, режисера. Також Куліш був активним громадським діячем. Перші твори Миколи - сатиричні вірші, фейлетони, епіграми. А перше видавництво, яке друкувало його твори – журнали «Наша жизнь», «Колючка», «Стрела», «Веселое язычество», які письменник створив и де працював редактором. У 1913 році написав першу п'єсу «На рыбной ловле» на російській мові. Саме ця п'єса була основою комедії «Отак загинув Гуска». В цьому ж році Микола вступає до Новоросійського університету, але війна забрала можливість навчатися. Пройшовши війну, Куліш повертається до міста Олешки і стає головою ради робітників. Пізніше зі своїм військом бився з денікінцями. За наказом гетьмана Скоропадського – 5 місяців ув'язнення. Після встиг обіймати такі посаді: інспектор шкіл, президент «ВАПЛІТЕ». У 30х роках твори письменника сильно критикувалися владою.

Досягнення
Драматургічна діяльність Куліша відкрила нову течію у світовому драматичному мистецтві.

Цікавий факт з біографії
Вступив у 1914 році на шліх війни, зробив військову кар'єру. Навчався в Одеській школі прапорщиків, після якої 1915 – 1917 роки проводить на фронті. Проте не перестає писати твори. На твори Куліша було знято багато фільмів. Так, були екранізовані «Закут», «Мина Мазайло», «Народний Малахій». А у 1970 році зняли фільм «Микола Куліш», який присвятили письменнику.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/268">Микола Куліш </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/268]Микола Куліш [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: