Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.012
Всего голосов :
37
Дней в рейтинге :
3188
Комментариев :
0
Євген Коновалець

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Євген Коновалець
Анкетні дані
Народився 14 червня 1891 року в селі Зашків, помер 23 травня 1938 року у Роттердамі, Нідерланди. В Академічній гімназії у Львові навчався з 1901 до 1909 року, а потім вступив до Львівського університету на юридичний факультет.

Кар'єра
З 1910 року Коновалець був активістом в русі студентства за український університет проти Польщі. З того часу, Коновалець все життя присвятив боротьбі за Україну. У 1913 році став членом Українського Студентського Союзу та Української Національно-Демократичної Партії. Також поповнив ряди «Тіснішого народного комітету» УНДП. А на початку Першої світової війни потрапив до австрійської армії. В 1915 році потрапив у полон до російських солдатів. До 1917 року його переводили по різним таборам, доки він с однодумцями не розгорнув широку пропагандистську організацію серед полонених.

Незабаром втикає з табору, повернувшись до Києва, Коновалець починає трудитися над створенням української армії. Досягнувши свого, він не зміг пройти далеко і у 1922 році покинув країну. Спочатку виїхав до Чехословаччині, потім перебрався у Німеччину, потім у Швейцарію і нарешті приїхав до Італії. Але і в еміграції, Коновалець до самої смерті продовжував боротися за Україну.

Досягнення
Військове звання полковник Армії УНР, командант УВО

Захоплення та інтереси
Все життя Коновалець захоплювався лише боротьбою за Україну.

Цікавий факт з біографії
Коновалець пройшов багато битв, полонений табір, пережив жорстокі допити и багато знущань. И все це не зломило ані дух Євгена, ані фізичні сили. И лише підстава, організована КГБ, за наказом самого Сталіна, змусила Коновальця замовчати назавжди. Вони вручили йому коробку цукерок з українським орнаментом з запискою «від друзів», але після її відкриття, бомба, що лежала в середині, вибухнула.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/265">Євген Коновалець </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/265]Євген Коновалець [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: