Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.003
Всего голосов :
10
Дней в рейтинге :
3188
Комментариев :
0
Ярослав Стецько

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Ярослав Стецько
Анкетні дані
Народився 19 січня 1912 року у Тернополі, помер 5 липня 1986 року у Мюнхене. Навчався у тернопільській гімназії, яку закінчив з відзнакою, тому у ВНЗ йому було не важко вступати. І з 1929 до 1934 року він вивчав право та філософію у Краковському і Львівському університетах.

Кар'єра
Ще юнаком вступив у підпільну організацію «Українська націоналістична молодь», згодом в Українську військову організацію, а також в ОУН. У 1932 році Стецько став членом Краєвого Правління ОУН і багатьох інших підпільних національних видавництв. 1934 рік ув’язнення на 5 років; 1940 рік – організація революційного правління ОУН, з Бандерою в правлінні. 1941 рік Стецько і Бандера на стороні СРСР. Але в битві проти евреєв, Стецько і Бандера налаштовуються на союз с Німеччиною. Стецько в одному листі Бандері так и писав: «…создадим «Украинское государство», которое будет вместе с Великой Германией устанавливать новый порядок…». В цьому ж році на Стецька напали, хотіли вбити, але постраждав водій. З огляду, що німецька армія успішно просувалась, Гітлер вирішив, що ідея Бандери і Стецька створити «українську державу», на яку він раніше погодився, вже не влаштовує його. Тому, активістів ОУН було репресовано по його наказу, а Бандеру і Стецька арештували. Звільнившись у 1944 році, Стецько вирішує працювати с німцями, тому приймає участь у організації баз «Вервольф». Потім втік і у 1946 році створив АНБ (Антибільшовицький блок народів). Також активно працював у антикомуністичному русі, був членом «Мировой антикоммунистической лиги», створеної в Токіо у 1970 році. В 1968 році ще став головою правління ОУН (б). В цій організації і в АНБ залишався до кінця своїх днів.

Цікавий факт з біографії
Дружиною Стецька була Ярослава Стецько, яка також славиться бойовим духом, приймала активну участь в політичних справах чоловіка.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/264">Ярослав Стецько </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/264]Ярослав Стецько [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: