Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.001
Всего голосов :
3
Дней в рейтинге :
3320
Комментариев :
0
Олег Гаваші

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Олег Гаваші




Олег Олодарович Гаваші народився 24 листопада 1958 року в місті Мукачево Закарпатської області. У 1982 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю “викладач математики”.

О. Гаваші свою трудову діяльність розпочав у 1976 році лаборантом Мукачівської середньої школи № 1 імені О. С. Пушкіна. Після завершення навчання працював вчителем математики цього ж навчального закладу. У 1983 році він – заступник директора з навчально-виховної роботи Мукачівської середньої школи № 4. У 1985 році, Олега Олодаровича було призначено інспектором з трудового навчання та профорієнтації Мукачівського міського відділу освіти. У 1986 році, у 28 років, очолює Мукачівську середню школу № 1 імені О. С. Пушкіна. З 1989 по 1990 роки обирався депутатом Мукачівської міської ради народних депутатів. У 1994 році Олег Олодарович очолив Мукачівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 13. У 1998 році Олега Гаваші призначено завідувачем Мукачівського міського відділу освіти. А у 1999 році він очолює управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації. З 2000 р. по 2001 р. Олег Гаваші працює заступником голови обласної державної адміністрації. З квітня по вересень 2001 року очолює Виноградівську районну державну адміністрацію. У 2002 році його призначено першим заступником мукачівського міського голови. А з липня цього ж року – виконуючим обов’язки міського голови. У 2003 році Олег Гаваші працює помічником-консультантом народного депутата України Віктора Балоги. Олег Гаваші у 2002 році обирався депутатом Закарпатської обласної ради.

У лютому 2005 року призначений виконуючим обов’язки заступника голови ОДА, а з березня – заступником голови облдержадміністрації. Відтак того ж місяця і до жовтня 2005 р. Олег Гаваші – перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації. У жовтні 2005 р. призначений головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Має І ранг державного службовця.

Указом Президента України від 23.08.05 р. Олег Гаваші удостоєний почесного звання «Заслужений працівник освіти України», а Указом Президента України від 21.11.08 р. нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Досягнення
Упродовж останніх років Закарпатська область займала провідні місця в рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів країни. Цьому сприяла скоординована та ефективна робота обласної влади, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Основні показники роботи господарського комплексу області протягом 2009 року свідчать про збереження позитивних тенденцій економічного та соціального розвитку.

Серед основних пріоритетів діяльності О. Гаваші на посаді голови облдержадміністрації: в економічній галузі – створення нових робочих місць шляхом залучення інвестицій (в області зокрема успішно працюють підприємства таких світових лідерів електронної промисловості, як «Ядзакі», «Джейбіл», «Флекстронікс» тощо), розвиток туристично-рекреаційної сфери (з 2004 по 2008 рік кількість туристів в області збільшилася на 74 відсотки, обсяг наданих туристичних послуг збільшився в 2,7 раза. З 2004 по 2008 рік кількість гірськолижних витягів зросла на 67% і на сьогодні їх в області 77. Нараховується 318 санаторно-курортних, туристично-рекреаційних та готельних закладів. За цей період в області побудовано (реконструйовано) та введено в експлуатацію 45 туристично-рекреаційних об’єктів).

Інші галузі соціальної сфери. Видатки на охорону здоров’я протягом 2004-2009 років в області зросли більш як у 3,5 раза, освіту і культуру – у 4,2 раза.

Медицина: протягом 2005-2009 років капітальні видатки на заклади охорони здоров’я зросли з 12,2 млн. грн. у 2005 р. до 43,9 млн. грн. – у 2009 р. Зокрема у 2008 та 2009 роках за рахунок обласного бюджету вдалось забезпечити потребу в медикаментах для хворих, що перебувають на стаціонарному лікуванні у обласних закладах охорони здоров’я. Останніми роками в області введені в експлуатацію: обласна інфекційна лікарня, обласний кардіологічний диспансер, капітально реконструйовано обласні психіатричний та онкологічний диспансери, ОТМО «Фтизіатрія», відділення обласної клінічної та дитячої лікарні, завершується спорудження хірургічного корпусу обллікарні та багато іншого. Тільки за 9 місяців 2009 року за кошти обласного бюджету закуплено 43 санітарні автомобілі, 20 комплектів медичного обладнання для АЗПСМ, дихальну апаратуру для пологових та неонатологічних відділень.

Освіта. Фінансування освітньої галузі 2009 р. у порівнянні з 2008 р. зросло більш як на 150 мільйонів гривень, незважаючи на кризу. Нині в області фінансуються 12 регіональних освітянських програм. На їх реалізацію за рахунок коштів обласного бюджету на 2009 рік виділено 18,6 мільйона гривень. Для порівняння: якщо у 2002-2004 роках було введено в експлуатацію 7 загальноосвітніх навчальних закладів, то вже у 2007-2008 роках – 21-ин навчальний заклад, з яких 13 – це новобудови. Протягом 2009 року введено в експлуатацію 6 освітніх закладів – по три школи і дитсадки. Завершується спорудження 3 загальноосвітніх шкіл, у процесі будівництва – ще три.

Життєва позиція
«Життя дається один раз, і прожити його краще в Закарпатті», «Посада сьогодні є, а завтра її може не бути, але працювати потрібно так, щоб залишити по собі добрий слід і потім, за будь-яких обставин, не було соромно дивитись простим людям у вічі» – цитати з інтерв’ю О. Гаваші.

Сім’я
Одружений. Дружина працювала в освіті. Син Дмитро керує Мукачівським історичним музеєм замку ”Паланок”, невістка викладає у Мукачівському державному університеті. Має онука.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/222">Олег Гаваші </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/222]Олег Гаваші [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 




Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: