Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.000
Всего голосов :
0
Дней в рейтинге :
3197
Комментариев :
0
Петро Саганюк

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Петро Саганюк
Народився 8 березня 1950 року в селі Жовтневе, Володимир - Волинського району у сім'ї селян-хліборобів. У 1972 році закінчив лісотехнічний інститут за спеціальністю "Машини і механізми лісової та деревообробної промисловості". Працював у Колківському держлісгоспі та в Оваднівському ПТУ - 21.

Організаторські здібності, талант лідера сприяли тому, що у 1974 році його обрали першим секретарем Володимир - Волинського міському, а в 1980 році - першим секретарем Волинського обкому комсомолу.

З 1986 року працює директором Володимир - Волинського держлісгоспу. У 1988 році обраний головою виконкому Володимир - Волинської міської ради, з 1992 року - представником Президента України у Володимир - Волинському районі. В 1993 року повертається на роботу до держлісгоспу.

У 1998 році Петро Данилович обраний міським головою Володимира – Волинського, у 2002 році вдруге поспіль мешканці довірили йому відповідальну посаду - голови найдревнішого міста Волині, а в 2006 році – втретє.

Петро Саганюк підтверджує одну незаперечну істину: якщо керівник знаходиться на своєму місці, якщо він досвідчений, відповідальний, уміє вести за собою людей, налаштовувати їх на добру справу – успіх не забариться.

Сьогодні у Володимирі - Волинському - місті, яке розташоване на перетині важливих міжнародних торгових шляхів, активно здійснюються ринкові перетворення, завершується структурна перебудова підприємств, зростає мережа закладів торгівлі і обслуговування населення, поліпшується благоустрій, нарощуються обсяги промислового виробництва, освоюються нові конкурентноздатні види продукції. У місті цілеспрямовано проводиться робота щодо розвитку закладів освіти, охорони здоров’я, спорту, забезпечується збереження, примноження духовного і культурного потенціалу.

Володимир-Волинський міський голова вміє дивитися у майбутнє, а відтак може спрогнозувати ситуацію. За цим стоїть величезний досвід роботи, досвід спілкування з найрізноманітнішими людьми, співпраця з ними. Його не можна побачити в стані абсолютного спокою, а думка працює постійно. Він здатний щодня сприймати величезний потік інформації, виокремлюючи з нього найголовніше, найсуттєвіше, генерувати ідеї та впроваджувати їх у життя.

Найвищі пріоритети для нього – рідне місто та його мешканці. Більшість він знає в обличчя, з багатьма знайомий: школярами і вчителями, двірниками і начальниками комунальних служб, директорами училищ. вищих навчальних закладів і студентами, підприємцями, журналістами, лікарями, пенсіонерами, багатодітними матерями і дітьми – сиротами.

Йому, як людині котра народилася і трудиться на теренах славетної Волині, притаманні любов до рідної землі, державницька позиція, діловитість і компетентність, чуйність і доброзичливість, щирість, відвертість, порядність, людяність, оптимізм та неабияке почуття гумору. Петро Данилович - хороший сім’янин, вірний товариш, істинний син своє землі та держави, за яку вболіває і з вірою в яку живе.

Нагороджений орденом "Знак Пошани" (1986 р.), орденом " За заслуги" III ступеня ( 2000 р.) і II ступеня (2008р), медаллю "За відзнаку в охороні Державного кордону" (1991 р.), двічі Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, церковними нагородами: орденами «Нестора-Літописця», «1020 років хрещення Київської Русі», «Архістратига Михаїла», «Рівноапостольного князя Володимира».

Одружений, має двох дітей, внучку.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/221">Петро Саганюк </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/221]Петро Саганюк [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: