Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
-0.030
Всего голосов :
-95
Дней в рейтинге :
3203
Комментариев :
0
Юрій Костенко

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Юрій Костенко
Анкетні дані
Народився 12 червня 1951 року в селі Нова Ободівка, Вінницька область. Вищу освіту здобував у Запорізькому машинобудівному інституті, отримавши диплом в 1973 році. Захистив кандидатську дисертацію, є Кандидатом технічних наук.

Кар'єра
Трудовий шлях почався з посади наукового співробітника, потім аспіранта і старшого інженера лабораторії нових технологічних процесів Київського Інституту електрозварювання ім. Є. Патона, де Костенко працював з 1973 по 1990 рік. У 1989 році один з організаторів Народного Руху України, голова Київської крайової організації Руху та заступник голови НРУ. Депутатський мандат отримував 5 разів: в 1990, 1994, 1998, 2002 і 2007 роках. На початку 90х обіймав такі посади: заступник голови тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування причин Чорнобильської катастрофи; член тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування дій посадових осіб під час путчу ГКЧП; керівник спеціальної депутатської групи з підготовки до ратифікації договору "СТАРТ-1" . Також був головою української делегації на переговорах з Росією щодо ядерного роззброєння, міністром охорони навколишнього середовища України (1992 - 1995), міністром екології та ядерної безпеки (1995 - 1998). У 2007 роцi проходить до парламенту від «НУ-НС», член комітету з питань ТЕК. В 2009 був висунутий на здобуття посади Президента України.

Хобі та інтереси
Майстер спорту з альпінізму.

Сім'я
Дружина Ірина, син Ростислав.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/215">Юрій Костенко </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/215]Юрій Костенко [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: