Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.001
Всего голосов :
2
Дней в рейтинге :
3223
Комментариев :
0
Василь Савчук

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Василь Савчук
Анкетні дані
Майбутній білоцерківський міський голова Василь Савчук народився 1959 року в родині столяра і учительки. Його мати має 36-річний стаж роботи в декількох школах міста. А сестра Василя також зараз вчителює в одній із шкіл Білої Церкви.

Сам Василь вчився в місцевій школі №3, яку закінчив в 1976 році із золотою медаллю. Після цього вступив до Київського державного університету імені Тараса Шевченка, де навчався на історичному факультеті до 1981 року.

В 2004 році закінчив Академію управління при Президентові України в той час, коли був заступником міського голови.

Кар’єра
Кар’єра Василя Савчука розпочалася одразу після навчання: він влаштувався учителем історії в одній із місцевих шкіл, після чого став заступником директора в цьому ж закладі. Надалі кар’єний зріст зробив Савчука директором школи №16.

Політична діяльність Василя Петровича розпочалася в той момент, коли його було обрано депутатом міської та Київської обласної рад після 9-річного досвіду роботи у школах міста. Ще на протязі 8 років Савчук був заступником голови міської Ради, на цій посаді активно відстоював інтереси жителів міста різних сфер діяльності. Відповідальний за гуманітарну сферу в місті, Василь Савчук закінчив реформування мережі закладів освіти, медицини, спорту і культури, а також реалізував у місті закон «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

З 1998 до 2006 року Василь Савчук працював на посаді заступника міського голови. Після цього й сам став головою міста біла Церква, на посаді якого знаходиться й досі.

Родина
Василь Савчук одружений з учителькою молодших класів – Савчук Галиною Петрівною. В родині виховуються двоє синів, які являються студентами Київського національного університету. Перший, Олег, навчається на п’ятому курсі економічного факультету, а Тарас є студентом другого курсу юридичного факультету.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/175">Василь Савчук </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/175]Василь Савчук [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: