Лидеры нации
Логин:
Пароль:
 
восстановление пароля
регистрация
Облако тегов


Рейтинг :
0.003
Всего голосов :
9
Дней в рейтинге :
3225
Комментариев :
0
Посипайко Ігор

Уважаемые пользователи, обращаем ваше внимание, что вы можете проголосовать только один раз в сутки "за" и один раз в сутки "против" в каждой категории
Вы можете голосовать без ограничений через смс голосование.
Для жителей Украины:
Голосование по SMS временно недоступно

Единая служба поддержки абонентов. "Услуга действительна для абонентов: всех национальных GSM Операторов Украины. Услуги предоставляет компания ООО <эКонтент-провайдер Первый Альтернативный-Украина> Юр. адрес: Украина, г.Киев, индекс: 01133 ул. Киквидзе,18 Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни по тел.: (044)581-57-14 Услуга предоставляется только для совершеннолетних."


 

Ігор Посипайко
Анкетні данні
Народився у 1979 році в місті Києві. В дитинстві із задоволенням відвідував музичну та художню школи. Крім цього також займався бальними танцями. Ігор почав свою освіту в ліцеї, який закінчив у 1996 році, після чого вступив до Інституту міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка на відділення міжнародного права. Будучи студентом, Ігор не гаяв часу и використовував різні можливості, щоб покращити свою освіту в розвинутих країнах. Так, цілий рік він вчився в університеті Південного Мену в Портленді на кошти американського уряду. Майже щорічно виїжджав на літні спонсорські программи для студентів до Страсбурга, Гааги, Брюсселя, Амстердама, Будапешта, а також кількох міст Австрії та Італії.

В 2002 році Ігор Посипайко закінчив Інститут Міжнародних відносин, після чого відправився до Шотландії на магістерську программу. Роклм пізніше отримав диплом Единбурзького університету з комерційного та податкового права.

Кар’єра
На час Генеральної Асамблеї працював в Секретаріаті ООН у Нью-Йорку. Після навчання в Англії на протязі трьох років Ігор Посипайко працював юристом в українському представництві британської фірми, офіс якої знаходився в столиці. В коло повноважень входило супроводження найбільших транзакцій країни.

В 2006 році Посипайко став телеведучим відбіркового конкурсу під назвою «Ти Зірка» на пісенний конкурс Євробачення-2006. Після цього йде працювати на канал 1+1 телеведучим погоди, паралельно з цим через півроку розпочався новий проект під назвою «Катастрофи».

Хобі
У Ігора Посипайко є декілька постійних занять, без яких телеведучий не уявляє свого життя. Це гірськолижний спорт, мотоцикли, подорожі, вітрильний спорт, джаз, нічні вечірки. Та головне захоплення ведучого – це звичайно телебачення.
Сообщите всем и поддержите этого кандидата в Лидеры. Разместите ссылку на анкету кандидата на сайтах, блогах и форумах:

Ссылка для размещения на сайтах:
<a href="http://bestpeople.com.ua/persona/170">Ігор Посипайко </a>

Ссылка для вставки на форум:
[url=http://bestpeople.com.ua/persona/170]Ігор Посипайко [/url]

Комментарии

Комментариев нет


<

Украинская Баннерная Сеть
Уважемый посетитель!

По нашим правилам, незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии на сайте.
Зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии без ограничений. Регистрация занимает не более одной минуты

 
Загрузка...
Самые свежие новости

загрузка...


2010, Лидеры нации
Главная | О проекте | Добавить анкету | Правила размещения | Все кандидаты

Интересные ресурсы в сети: