Фонтани із кульок: секрети майстрів прикраси

Фонтани із кульок: секрети майстрів прикраси

Один з незвичайних варіантів використання надувних кульок – зібрати повітряний букет на підставці з обважнювачем. Такий виріб легко встановлюється у будь-якому приміщенні, щоб прикрасити святковий інтер’єр. Кульки, зібранні у вигляді фонтану, можуть бути виконані у багатьох комбінаціях – яскравого або пастельного кольору, одного або різного розміру, для дітей або дорослих. 

Основні варіанти використання фонтану з надувних куль

Оригінальні композиції з надувних кульок можуть стати сюрпризом для кожного, незалежно від віку та уподобань. Як правило, виріб наповнюється повітрям або гелієм, а потім прикрашається красивими стрічками та іншими аксесуарами. Надувні кульки у вигляді фонтану підносяться як подарунок, який точно сподобається дитині або романтичній дівчині. Обрати та купити композицію можна для багатьох свят.

  1. День Народження. Фольговані кульки з тематичним принтом та написами чудово підійдуть для створення святкового настрою.

  2. Виписка з пологового будинку. Фонтан з кульок можна встановити перед перинатальним центром або у кімнаті для виписки.

  3. Новий Рік. Кульки з гелієм, виконані в яскравій композиції, прикрасять банкетний зал. В них будуть відображатися гірлянди та створювати ефективне сяяння.

Адаптований під стилістику та колір фонтан із кульок на весілля стане вдалим оформленням важливої події. В кінці свята композицію з гелієм можна випустити в небо, створивши атмосферу яскравого шоу.

Переваги замовлення фонтану з надувних кульок

Композиція кульок розташовується на стійкій платформі. Вона злегка погойдується в повітрі та привертає увагу гостей на будь-якому святі. Головна задача, перед тим як замовити композицію – визначитися з формою, кольором та кількістю виробів. До переваг такого набору відноситься наступне:

  • широкий вибір кольорів та розмірів;

  • можливість цікавим чином прикрасити приміщення для свята; 

  • мобільність конструкції;

  • кульки з гелієм зберігають презентабельність протягом тривалого часу;

  • вдале маскування пустоти у залах вздовж стін.

Замовити фонтан із кульок на будь-яку важливу подію можна в роздріб та оптом. Швидка доставка по Україні здійснюється зручною компанією-перевізником.